Zdraví: kaviárové lázně v Benátkách

0
Rate this post

Zlatá vejce:  1 Zveřejněno: Domovská stránka 03.09.2007 Prst, Hnědá, Kůže, Zápěstí, Fotografie, Nehet, Vzor, Interakce, Varhany, Palec,.

Vzácné jikry jesetera jsou považovány za afrodiziakum. Kaviár však není jen druh sladkého života pro mlsné jazýčky, ale také vás činí zdravými. Obsahuje velké množství vitamínů A, C, PP, B2, B4, B12, kyselinu listovou a pantotenovou. Navíc je bohatý na bílkoviny.

Nikdy jako nyní to není v nejvybranějších lázních po celém světě ohromně

  1. „Kaviár je nejlepší ingrediencí současnosti“, říká Giada Moscardi, manažerka wellness centra Casanova v hotelu Cipriani v Benátkách.
  2. „Zaručuje hluboký zpevňující efekt, dodává obličeji pružnost, tón a jas a dělá pokožku mladší.

Nikdy jako nyní to není v nejvybranějších lázních po celém světě ohromněS exkluzivním kosmetickým programem The Art of Beauty jsou považovány za luxus kosmetických ošetření a mohou se pochlubit specifickou řadou výhradně s kaviárem.

Vlajkovými produkty jsou lahvičky s kaviárovým sérem, ale také denní či noční krém na obličej pro zralejší pleť nebo Extrait of Skincaviar Firmingcomplex, čistý koncentrát, pro mladší pleť.

Konečně se naši zákazníci zbláznili do Skin-Caviar, kaviárových perel, které také rozzáří oči».

V historickém prostředí hotelu Cipriani, skutečné oáze klidu, se provádějí exkluzivní ošetření, jako je zpevňující ošetření kaviárem (1 hodina a 30 minut, 150 eur), pro okamžité zpevnění, novou nádheru a zářivost obličeje.

Kaviárové tělové ošetření (na fotografii, 1 hodina a 30 minut, 155 eur), masáž s výtažky z kaviáru pro celkové tónování těla. „Ale speciálním ošetřením, vytvořeným právě pro nás, je „pětihvězdičkový balíček“ Casanova Caviar Magic Treatment (3 hodiny, 400 eur), který pracuje se synergií technik mezi obličejem a tělem a využívá zpevňujících principů kaviáru.

Letos jsme představili švýcarské produkty La Prairie.

  1. Působí na celé tělo, od hlavy až k patě, pro pocit celkové relaxace a pohody.
  2. Masáž probíhá v kabině s optickými vlákny, která změnou odstínů světla navozují dojem, že jsou u moře».

Pro rozhodně nevšední zážitek, i přesto, že chcete vyzkoušet procedury Art of Beauty v La Prairie, je zde The Residence na Mauriciu, pětihvězdičkový hotel s výhledem na kilometr dlouhou pláž s bílým pískem ohraničenou tropickými zahradami, s pokoji. a výzdoba inspirovaná koloniálními domy z přelomu století as osobními službami komorníka. J

eho beauty centrum The Sanctuary nabízí širokou škálu masáží a individuálních programů pro tělo i ducha. Navrženo pro ty, kteří požadují konkrétní výsledky, s výhledem na oceán, před snovou krajinou, hýčkanou mírností mořského vánku.

Vánoční speciál věnovaný wellness, kráse, fitness, delikatesám…

  • Vánoční speciál věnovaný wellness, kráse, fitness, delikatesám…Všechny novinky ze světa wellness a další, které můžete darovat nebo dostat jako dárek k letošním Vánocům10. prosince 2012Aktualizováno 29. června 2019 v 19:41 16 minut čtení
  • Chytá vás obvyklá předvánoční krize na výběr dárků? Žádný strach. Postaráme se o to, abychom navrhli vše, co společnosti v oblasti wellness, beauty, fitness i mimo ně nabízejí.

Vánoční speciál věnovaný wellness, kráse, fitness, delikatesám…Není pochyb o tom, že užitečný dárek je vždy tím nejcennějším a pokud jde o zdraví, rozhodně nemůžeme udělat chybu.Návrhů je opravdu mnoho, od SPA nabízejících pár hodin naprosté relaxace až po hotely, které slibují regeneraci mysli i těla za týden.

A co fitness vybavení, zdravotní pomůcky nebo oblečení z přírodních vláken?
Rozmanitost produktů rozhodně nechybí, nyní je řada na vás, abyste udělali to nejdůležitější: vyberte si.