Barbara erskinova

0
Rate this post

Odpočívejte dobře: klikněte zde  zdá se to jako samozřejmé nabádání, ale ne každý si dovolí hodiny spánku, které zaručují skutečný odpočinek.

Obecně platí, že 7-8 hodin v noci stačí k obnovení těla a mysli, i když to neplatí pro každého. Někteří se probouzejí svěží pouhými 4 hodinami spánku a jiní potřebují 10 hodin spánku: optimální rovnováhu musíte najít pozorováním svých reakcí.

To vám umožní zpracovat vaše myšlenky, posílit paměť a omezit úzkost a stres

Ale především je důležité vytvořit si rutinu spánku a bdění, chodit spát a vstávat každý den ve zhruba stejnou dobu. Spánek a dobíjení baterií usnadňuje prevenci poruch, jako je obezita, kardiovaskulární onemocnění a hormonální nerovnováha, ale také má detoxikační účinek na mozek.

To vám umožní zpracovat vaše myšlenky, posílit paměť a omezit úzkost a stresAni emocionální složku spánku bychom neměli přehlížet: během REM fáze se ve skutečnosti ve snové aktivitě metabolizují prvky dne, jako jsou pociťované emoce a viděné obrazy.

  1. Žena sportuje na pláži
  2. Je důležité mít se rád ve své kůži

Po uvedení základních akcí do praxe můžete přejít k těm proaktivnějším, které jsou často označovány jako vedlejší a vedle sebe.

Ale starat se o svou fyzickou a duševní pohodu neznamená jen naslouchat všem signálům, které vysílá vaše tělo a psychika, a podle toho reagovat: klidný stav mysli jde ruku v ruce s tím, že se máte rádi ve svém vlastním těle a především ve svou vlastní kůži. To platí pro každou fázi života, ale zvláště když pochopíte změny dané plynutím času.

Bez fyzické a duševní pohody není skutečné zdraví

Není se čeho bát: každý člověk a každý věk mohou najít svou ideální rovnováhu, protože krása a pohoda mohou být pro každého z nás velmi odlišné. Kůže totiž „mluví“: je vystavena pohledům ostatních a její stav vždy vypráví. Z tohoto důvodu je zvláště spojena s vnímáním sebe sama, a proto je hluboce spojena s duševní pohodou.

Mít mladistvou pleť vám může pomoci vždy se cítit mladě na těle i na duchu, v souladu s vaší osobností. Chcete-li toho dosáhnout, můžete se uchýlit k několika řešením:

  • udržujte pokožku čistou od nečistot a hydratujte ji přípravky přizpůsobenými jejím specifickým vlastnostem. Krémy studované v posledních letech jsou výsledkem sofistikovaných technologií a dobře kalibrovaných formulací s aktivními složkami, které působí do hloubky;
  • udržujte svaly obličeje v pohybu, stejně jako svaly zbytku těla, případně pomocí specializovaných masáží;
  • vystavujte pokožku slunečnímu záření, vždy však na omezenou dobu (asi deset minut denně);

Chcete-li jí dodat světlo a hladkost, zvolte i minimálně invazivní estetická ošetření, jako je laserová ošetření: bojují proti stárnutí pokožky a poskytují mimořádně přirozený vzhled s velmi nízkými náklady.

I když jsme vedeni k přesvědčení, že nemůžeme autoritativně řídit evoluci své osoby, jsme primárně zodpovědní za svou fyzickou a duševní pohodu. Je to zodpovědnost, ale především je to velká síla, kterou máme možnost uplatnit.

Digitální inovace: od zdraví ke kráse

Digitální inovace: od zdraví ke kráseProč je ale tak důležité mít 360stupňový pohled a pečovat o sebe na všech úrovních a v každém aspektu své osoby? Zdraví je totiž chápáno nejen jako nepřítomnost patologií, ale především jako integrovaný systém: v něm máte možnost spouštět pozitivní mechanismy, které se navzájem živí a umožňují vám žít plnohodnotný a vědomý život.

Umělá inteligence, propojené objekty, tele-health, Beauty Tech, e-beauty… s digitální technologií nám oblasti aplikace zdraví a krásy nabízejí nové cesty inovací.

  • obraz
  • Pierre Fabre Innovation 360

Potřeby v oblasti zdraví a krásy se neustále vyvíjejí a jsou stále složitější: proto musíme poskytovat inovativní řešení. I v této nové digitální výzvě zůstáváme věrni vizi našeho zakladatele: sdílet znalosti a zdroje ve prospěch pacientů a našich zákazníků.

Sdílení za účelem lepší inovace

Ve společnosti Pierre Fabre jsou inovace psány v množném čísle a odrážejí přístup sdílení věrný vizi našeho zakladatele: sdružování vnitřní kreativity, externích technologických zdrojů a transverzality aktivit skupiny ve prospěch pacientů a spotřebitelů. Toto partnerství a otevřený inovační přístup proto umožňuje, aby se nová terapeutická a kosmetická řešení dostala na trh rychleji.

100% digitální, 100% člověk: týmy digitálních inovací

  1. S cílem rozvíjet digitální inovace v oblasti zdraví, dermokosmetiky nebo pro interní podpůrné funkce spustila skupina Pierre Fabre v roce 2015 Digital Innovation HUB, tým, jehož prioritou je urychlit projekty e-health, propojené kosmetiky a průmyslu 4.0. .
  2. Tato interní služba je privilegovaným partnerem značek Pierre Fabre Group, ale také klíčovým hráčem v místních inovativních ekosystémech ve Francii.

100% digitální, 100% člověk: týmy digitálních inovacíProstřednictvím interního inkubačního plánu podporují týmy digitálních inovací vývoj nových digitálních služeb v oblasti zdravotnictví a dermokosmetiky a podporují iniciativy k optimalizaci procesů a rozvoji profese v éře průmyslu 4.0.

Jedinečné chytré zrcadlo na světě

Na konci roku 2019 představil Pierre Fabre ve spolupráci se startupy Care OS a Revieve chytré zrcadlo schopné provádět personalizovanou diagnostiku pleti. Tento revoluční nový nástroj bude zdarma přístupný návštěvníkům LAB, konceptu obchodu Pierre Fabre otevřeného v Toulouse na konci roku 2019.

Digitálně analyzovat pleť a najít tu nejpříjemnější rutinu péče? Nyní je to možné díky chytrému zrcadlu vyvinutému společností Pierre Fabre a jejími partnery.