TAVIE Skin: Aplikace pro pacienty s metastatickým melanomem

0
Rate this post

HypnoVR©: BLOG HypnoVR©: první řešení lékařské hypnózy, které využívá virtuální realitu ke snížení úzkosti pacienta během ústní chirurgie.Pohoda a klid pacientů a zdravotnického personálu jsou jádrem našeho podnikání.

Z tohoto důvodu Pierre Fabre navrhuje ve spolupráci se start-upem HypnoVR digitální řešení hypnózy ve virtuální realitě určené pro zubaře, chirurgy a jejich pacienty. Cílem této softwarové platformy je snížit stres a úzkost během operací ústní chirurgie.

Najděte svou pohodu

Ve spolupráci se start-upem HypnoVR nabízí PPierre Fabre nelékařskou alternativu k farmakologickým sedativním technikám: hypnózu ve virtuální realitě. Pierre Fabre Oral Care považuje tento inovativní nástroj za slibné řešení ke zmírnění stresu a úzkosti pacientů podstupujících stomatologické zákroky.

Najděte svou pohoduDíky snadno použitelné softwarové platformě vybere zubař hypnotický text vhodný pro zákrok.

Poté zvolí dobu trvání sezení a dá pacientovi možnost vybrat si mezi strhujícími vizuálními vesmíry a originálními muzikoterapeutickými skladbami. Nakonec nasaďte helmu na pacienta a zahajte sezení. Pacient bude muset pouze nechat svého ducha “cestovat”, pryč od úzkostných podnětů zubní chirurgie…

  • prioritních projektů ročně
  • obraz
  • inovace 360 ​​elancyl comptoir
  • 5nové digitální nástroje již na trhu
  • E-Health: otevřené a přínosné partnerství pro všechny

Zatímco inovace ve zdravotnictví se dlouho soustředily na molekuly, nyní se uvažuje o terapeutických řešeních, které přesahují rámec léku. Exploze digitálních služeb vyžaduje přijetí otevřeného partnerského přístupu k navrhování léčby budoucnosti.

BioSerenity a Pierre Fabre Médicament vynalézají spojené spodní prádlo

Tím, že Pierre Fabre Médicament a BioSerenity nabídly pacientům trpícím močovou inkontinencí možnost nosit neinvazivní zdravotnický prostředek, který se diskrétně přizpůsobí jejich zvyklostem při používání, umístily pacienta do centra diagnostického a léčebného procesu, a tak znovu objevily pacienta-urologa. vztah.

Zařízení není k dispozici v Itálii.

Romacentro je ideálním wellness centrem pro ty, kteří chtějí pečovat o své tělo v elegantním, relaxačním prostředí, které vyhovuje všem jejich potřebám. Vysoká kvalita a vytříbenost jsou vlastnosti, které nejlépe popisují naši práci a jsou základem každého ošetření, které Romacentro provádí.

Díky našim kosmetickým a wellness procedurám znovu objevíte nejen zvláštní estetickou rovnováhu, ale také klid užitečný pro komunikaci těla i mysli a pro regeneraci ztracené harmonie.

Čištění a masáž obličeje

Personalizovaná péče o pleť pro každý typ pleti

Od Romacentro nabízíme širokou škálu personalizovaných ošetření obličeje, všechna navržená tak, aby zvýraznila krásu každého člověka na základě jeho estetických potřeb a potřeb pohody.

V Římě používáme pouze produkty nejnovější generace a špičkové technologie, abychom vám poskytli účinné výsledky pro redukci skvrn, vyhlazení vrásek a tonizaci pleti na obličeji.

ZOBRAZIT KONTAKTY

Než přistoupíte k jakémukoli ošetření, je nutné obličej důkladně očistit, což je základ pro získání zdravé pleti a předcházení klasickým skvrnám způsobeným věkem. V Romacentro používáme pouze prvotřídní produkty a sofistikované nástroje k provádění vyváženého čištění obličeje a vyhýbáme se chybám, do kterých snadno upadnete, když se nespoléháte na odborníky.

  • Předchozí
  • další

Čištění a masáž obličejeOšetření proti stárnutí

Abychom předešli známkám stárnutí obličeje a zmírnili je, provádíme v Romacentro ošetření proti stárnutí s produkty těch nejlepších značek.

Ošetření obličeje proti stárnutí prováděná v centru Říma zajišťují redukci vrásek, atonie, ochabování a vadnutí pokožky a zajišťují evidentní výsledky již od prvních sezení.
Ošetření řas a obočí

Chcete vypadat jako srnka, ale už vás nebaví být otrokem očních linek, tužky a řasenky? Svěřte nám v Romacentro ošetření obličeje zcela věnované kráse vašich řas!

Laminování řas je přírodní ošetření, které vyživuje vlasy přípravky na bázi keratinu a vitamínů, čímž získáte delší a hustší řasy. Výsledné zakřivení je trvalé a konečně se osvobodíte od jakýchkoliv retuší.

Svatební líčení a líčení

V kosmetickém centru v Římě nabízíme ad hoc ošetření obličeje pro nevěstu. Díky naší pozornosti budete vědět, jak zazářit ve svůj nejkrásnější den: provádíme personalizované svatební líčení, kontaktujte nás pro personalizovanou radu.

  • Nejlepší ošetření pro mysl a tělo
  • Romacentro je centrum krásy, které jste hledali, abyste se postarali o krásu vašeho těla a vaši psychofyzickou pohodu.
  • Udržování těla v plném zdraví a harmonii je nezbytné k tomu, abychom se cítili a byli krásnější, proto od Romacentra po Řím sledujeme holistický přístup, kdy jsou tělo, mysl a duch nerozlučně spojeny.

V souladu s holistickou filozofií nabízíme ošetření těla zaměřené na harmonizaci těchto tří prvků, což vám dává příležitost obnovit ztracenou harmonii a rovnováhu. Každé ošetření je přizpůsobeno vašim potřebám, zavolejte nám a domluvte si schůzku!

VYŽÁDEJTE INFORMACE

Profesionální masáže těla

Čekáme na vás v Římě na hýčkání wellness v příjemném prostředí, kde si můžete odpočinout v rukou našich zkušených masérů.

Mezi nejlepší ošetření těla, které naše centrum nabízí, patří masáže, pomocí kterých se nám podaří odstranit stres a negativní myšlenky a zároveň znovu aktivovat organické procesy pro znovuzískání vaší krásy. Provádíme relaxační, anticelulitidní, shiatsu, dekontrakce, antistresové, tvarovací a tonizační masáže.

Mani Pedi

Krása prochází i rukama! Zdravé a krásné nehty sdělují péči a pozornost k vlastnímu zdraví a kráse, proto v Romacentro provádíme estetickou a léčebnou manikúru, díky které získáte dokonalé nehty.

Ale to není vše: mezi naše tělová ošetření patří i pedikúra, se kterou vyřešíme všechny kožní problémy chodidel, jako je ztluštění a mozoly, čímž vyřešíme následky stresu a únavy.