Proc si zeny pritazlivost koupit nemohou a muzi ano

0

Autor: Joshua Sacco 27. března www 2023Co je na pěkných chlapech tak nepřitažlivého? Chci říct, když se ženy rozhodnou chodit s mužem, neměly by být úplně první volbou? Koneckonců, Nice Guys jsou milí, přemýšliví a laskaví… není to to, co ženy chtějí?

Rozhodně ne. Důvodem není to, že by byly „příliš dobré“, je to všechno o jejich mentalitě a o tom, jak se k ženám chovají.Rád bych se s vámi podělil o e-mail, který jsem obdržel od jednoho z mých čtenářů. Jeho přítelkyně ho právě opustila kvůli někomu jinému a on se teď cítí zrazen a má zlomené srdce.(Poznámka: skutečná jména a osobní údaje byly z důvodu ochrany soukromí utajeny).

Proč ženy nepřitahují hezké chlapy?

Ahoj Joshua,nejprve bych vám chtěl poděkovat za skvělou práci, kterou děláte. Pouhým sledováním vašich videí na YouTube jsem se naučil hodně o tom, jak jednat se ženami a kolik chyb jsem v minulosti udělal, aniž bych o tom věděl. Ale přiznávám, že je pro mě stále dost obtížné praktikovat některé věci, které učíte.

  • Proč ženy nepřitahují hezké chlapyPíšu vám, protože minulý měsíc mě moje přítelkyně opustila, aby mohla být s jiným mužem.
  • Byli jsme spolu dva roky a nebudu před vámi skrývat, že to bylo nejbolestivější období mého života.
  • Pořád se snažím vzpamatovat a přijít na to, jak mi to mohl udělat. Za ta léta jsem pro tuto ženu udělal všechno, ale mám pocit, že nikdy pořádně nepochopila, kdo jsem.

Ve skutečnosti nikdy neprojevil žádnou skutečnou úctu ke mně ani k našemu vztahu.

Rozhodně nechci říkat, že náš vztah byl dokonalý, jako všechny páry jsme měli své vzestupy a pády, ale tuto dívku opravdu miluji a vidět ji s jiným mužem mi láme srdce. Myslím, že kdybych měl příležitost získat ji zpět, mohl bych ji konečně přimět pochopit, že jsem pro ni ten pravý muž.

Díky vaší knize konečně začínám chápat, kde jsem udělal chybu. Vždycky jsem na ni byl až moc milý a dával jsem ji ve všem na první místo. Koupil jsem jí dárky, vzal ji na večeři, snažil jsem se ji každý den překvapit, ale nikdy nevynaložila stejné úsilí… a vědomí, že jsi s touhle holkou promarnil dva roky jen proto, aby tě spláchli do záchodu, bolí jako čert.

Prosím pomozte mi

DariusPŘESTAŇ BÝT TAK HODNÝPlně chápu, v jaké jste situaci. Právě teď jsou tam doslova miliony chlapů, jako jsi ty.

Prosím pomozte miTaky jsem tam byl.Chováme se k dívce s respektem, staráme se o ni, kupujeme jí dárky, jen aby nám je vrátili se slovy: „Promiň, to nejsi ty… to jsem já. Jsi dokonalý a zasloužíš si ženu, jako jsi ty.”Triviální výmluvy? Hovadina? Nepřesně.

Pravdou je, že jsi hodný kluk… a ženy nemají rády hezké kluky!

Postavíš tuhle dívku na piedestal, a jak se říká, když je dívka na piedestalu, může se na tebe jen dívat shora. Musíte přestat být tak milí a přemýšliví, ale místo toho začít říkat, co si opravdu myslíte.

Říct ženě, že ji chcete, aniž byste ji příliš mlátili, nebo se snažit „koupit“ si její lásku jako gesta náklonnosti, je pro ni atraktivní a zároveň příjemné na poslech. Jedině tak vás začne bezpodmínečně respektovat a milovat, protože bude moci důvěřovat vaší mužské přirozenosti.

  • Žena potřebuje cítit tvou sílu, tvou drzost a nechce, aby se o ni staral milý chlap… chce muže.
  • Věřte mi, že udělat tuto změnu z milého chlapa na muže, který se nebojí vyjádřit sám sebe, bude to nejlepší, co jste kdy udělali.KDO JE PAN HODNÝ KLUKAhh… milý hodný chlapec.

Viděli jste to v tisících filmů

Viděli jste to v tisících filmůČetli jste o něm ve stovkách knih. A každý od Lionela Ritchieho po Whitney Houston a miliardu dalších umělců to na svých deskách uvedl. Gianni Morandi si dokonce dlouhá léta říkal „věčný hodný chlapec“.

Každý zná toho dobrého. Je hodný, přátelský, vždy všem pomůže, je to také nejlepší přítel na světě (nebo si to alespoň lidé myslí). Vsadím se však, že většina lidí si neuvědomuje, že ten dobrý chlap ve skutečnosti není tak „dobrý” – ale k tomu se dostanu o něco později.

Pan Milý chlapec koupí květiny a dárky pro svou přítelkyni. Vezme ji do kvalitních restaurací, bude jí šeptat sladká slova do ucha a bude k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby jí pomohl za všech okolností.

Je to dokonalý muž, zbožňovaný v populární kultuře a oslavovaný jako samotné ztělesnění romantické ctnosti. Ale to, co málokdo ví, je toto… Pan Hodný chlapec vše sleduje.

To je docela běžný vzorec pro vztah s pěkným chlapem. Pokud by se žena rozhodla chodit s milým chlapem (kupodivu…protože tito muži jsou v reálném životě často přátelé), rychle si všimne těchto chování:

  • Vždy je laskavý a na všechno žádá svolení.
  • Vždy mu zaplatí a říká jí, jak je úžasná a krásná.
  • Stává se pasivně-agresivním a nepřátelským vůči triviálním věcem (např. protichůdné názory).
  • Často je žárlivý a náladový, ale snaží se to skrývat.

Pravdou je, že ženy nechtějí být s hezkým chlapem – populární kultura nás všechny krmí velkou lží. Ten sympaťák, kterého vídáte ve filmech a slýcháte o něm v knihách, je ve skutečnosti ten nejméně atraktivní a nejméně žádoucí muž na světě.