Dosel nam cashtml

0
Rate this post

Zde, klikněte zde s exotickými přísadami smíchanými do terapeutických tonik, můžete zažít holistické postupy zdokonalované po tisíce let. Spa Meets Wellness programy jsou přizpůsobeny potřebám životního stylu každého jednotlivce a zaměřují se na znovunastolení rovnováhy a omlazení mysli, těla a ducha. Zahrnují regulaci hmotnosti, revitalizaci, relaxaci a zmírnění stresu, detoxikaci, celkovou pohodu a omlazení.

Mezi stěžejní wellness procedury patří Arabian Oud Enchantment, aromatická masáž s předem namíchanými oleji z oudu, místní pryskyřice, která se tvoří ve stromech Aquilaria a Gyrinops typických pro jihovýchodní.

Asii, nazývaná také dřevo bohů, která svádí smysly a uvolňuje tělo, mysl i duši

Uklidňuje unavené a bolavé svaly, uvolňuje hromadění kyseliny mléčné a zmírňuje bolest a ztuhlost způsobenou fyzickým a emočním stresem.

 1. To vše v kajutě s výhledem na úžasné křišťálové moře.Banana Island Resort Doha by Anantara
 2. Banana Island Resort Doha by Anantara

Asii, nazývaná také dřevo bohů, která svádí smysly a uvolňuje tělo, mysl i dušiPak je tu Signature Anantara Majestic Replenishment, abyste zažili něco skutečně kompletního a všezahrnujícího, které se provádí v soukromém SPA apartmá a je ideální pro obnovení hydratace a pevnosti namáhané a mdlé pleti.

Rituál, který trvá 180 minut, začíná solným peelingem, který podporuje regeneraci buněk, a pokračuje detoxikačním zábalem bohatým na živiny, který využívá esenciální oleje a místní ingredience se silnou detoxikační silou.

Šikovný mix masážních technik pak zajišťuje cílenou tonizaci a zlepšení krevního oběhu

Poté následuje relaxační hydroterapeutická koupel pro uvolnění napětí a zakončená ošetřením obličeje Hydra Blue Phytomer Facial, které zanechá pokožku vyhlazenou a hluboce hydratovanou.Banana Island Resort Doha by Anantara

 • Banana Island Resort Doha by Anantara
 • Další příběhy Vanity Fair, které by vás mohly zajímat:
 • Zima v plné pohodě s aktivními programy lázní
 • Je čas na Longevity Spas, kde je zdraví novým luxusem
 • Jamu, kráska vyrobená v Indonésii

Lázně v Ritz Carlton v Dauhá nově definují luxus s pohlcujícím smyslovým zážitkem, který vzdává hold…LANCE CENAR

Šikovný mix masážních technik pak zajišťuje cílenou tonizaci a zlepšení krevního oběhuHammam a arabské tradice v Ritz Carlton v Dauhá

Lázně v Ritz Carlton Doha nově definují luxus s pohlcujícím smyslovým zážitkem, který vzdává hold tradičnímu katarskému dědictví. Každá lázeňská procedura, inspirovaná jiskřivým Arabským zálivem, je založena na arabských principech, asijských tradicích a evropských konceptech.

Toto luxusní útočiště, inspirované městem Katarem, kde jsou tradice a modernizace v dokonalé rovnováze, bylo přepracováno tak, aby nabízelo dokonalé chvíle pohody, počínaje dvěma léčebnými místnostmi Hammam.

Srdce arabské perly

Tady je hammam vážná věc. A nemohlo tomu být jinak, protože jde o rituál arabského původu, při kterém muslimové provádějí ghuṣl neboli velké mytí nebo wuḍūʾ neboli menší mytí, aby dosáhli ṭahara neboli rituální čistoty.

Nabídka Ritz Carlton v Dauhá trvá 90 minut a zahrnuje kromě klasické parní lázně speciální perličkovou sprchu s použitím černého mýdla, peeling kartáčkem kessa, masku ghassoul, mýdlový jíl tisíciletého původu, a masáž hlavy s aplikací balzámu a bambuckého másla na tělo.

Lázně Devarana se nacházejí ve 29. patře hotelu Dusit v Dauhá a jsou oázou relaxace, kde se starodávné léčebné praktiky…Lázně Devarana

 • Lázně Devarana, které se nacházejí ve 29. patře hotelu Dusit v Dauhá, jsou oázou relaxace, kde byly aktualizovány a zdokonaleny starodávné praktiky zdraví a krásy
 • „East-Meets-West“ pomocí vysoce kvalitních lázeňských produktů. přípravky vyrobené z místních a přírodních surovin.
 • Inspirováno sluncem v pouštních dunách a arabskými aromatickými vůněmi kadidla a zvedlo tuto exkluzivní cestu…

Arabský slib

Tato jedinečná lázeňská cesta inspirovaná sluncem, pouštními dunami a aromatickými arabskými vůněmi kadidla a růže v hotelu Dusit Doha omlazuje pokožku a povznáší mysl koupelí z arabské růže a tělovým peelingem.

Následuje Desert Sand Spa Massage, která využívá zábal k uvolnění napjatých svalů v oblasti zad spolu s výběrem sportovní masáže nebo švédských masážních technik prováděných s arabským aroma olejem.

Nejčtenější články

Gwyneth Paltrow, generace ve srovnání: fotografie s matkou a dcerouGwyneth Paltrow, generace ve srovnání: fotografie s matkou a dcerouAnnalisa: “Políbil jsem ženu, jsem svobodný člověk”Annalisa: “Políbil jsem ženu, jsem svobodný člověk”

 • od Valentiny Colosimo
 • Ostrov pokušení 2023: předvídatelný návrat Giuseppe a Gabriely a špatný dojem z Federica
 • Ostrov pokušení 2023: předvídatelný návrat Giuseppe a Gabriely a špatný dojem z Federica
 • od Maria Manca

Vytříbený a nadčasový wellness zážitek založený na holistické péči a použití technik testovaných v…Lázně Tivoli v Dauhá

Vytříbený a nadčasový wellness zážitek, založený na holistické péči a použití časem prověřených technik. Tivoli Spa Al Wakra v Dauhá, které vyvažuje svůj smysl pro půvab, je inovativní a má kořeny v přírodních prvcích a produktech. Zde si můžete užít sprchy Vichy inspirované termálními prameny, lázeňské procedury Aemotio, špičkové produkty a přírodní ingredience získané z moře a písku.