Hejkalka

0
Rate this post

Po Souk Escape Po dni stráveném BLOG prohlídkou oblasti a tradičních Souqs není nic lepšího než regenerační kúra věnovaná unaveným nohám, ale nejen. After Souq Escape v Tivoli Spa je skutečným hýčkáním potěšením a úlevou, která začíná peelingem věnovaným konečkům.

Ošetření pokračuje celotělovým peelingem a masáží za použití přírodních a lokálních surovin. Výsledek?

Wellness výlety

Sametová pokožka a příjemný pocit úlevy a znovuobjevené energie. M|SPA procedury v Alwadi Hotel Doha jsou inspirovány dědictvím Msheireb „srdce Dauhá“ a kombinují oleje…M|SPA v hotelu Alwadi v Dauhá

M|SPA procedury v Alwadi Hotel Doha jsou inspirovány dědictvím Msheireb, „srdce Dauhá“, a kombinují tradiční arabské oleje a léčebné terapie s moderními technikami v kabinách s evokujícími názvy: „Oud“, „Argan“, „ Yasmine’. Výsledkem je autentický a luxusní zážitek s lokálně inspirovanými bylinkami a vůněmi v oáze klidu a vyrovnanosti.

Nejčtenější články

Wellness výletyGwyneth Paltrow, generace ve srovnání: fotografie s matkou a dcerouGwyneth Paltrow, generace ve srovnání: fotografie s matkou a dcerouAnnalisa: “Políbil jsem ženu, jsem svobodný člověk”Annalisa: “Políbil jsem ženu, jsem svobodný člověk”

  • od Valentiny Colosimo
  • Ostrov pokušení 2023: předvídatelný návrat Giuseppe a Gabriely a špatný dojem z Federica
  • Ostrov pokušení 2023: předvídatelný návrat Giuseppe a Gabriely a špatný dojem z Federicaod Maria Manca

Vyzkoušejte Saffron Journey zde se šafránovým exfoliačním tělovým jílovým zábalem do koupele na nohy…

Saffron Journal

Vyzkoušejte zde Saffron Journey se šafránovou koupelí nohou, exfoliační tělovou koupelí, šafránovým exfoliačním jílovým zábalem a arabskou masáží s uklidňujícím olejem. Obličej je mezitím hýčkán hydratačním sérem a vlasová pokožka olejovou masáží pro rituál v délce celkem 120 minut zakončený douškem šafránového čaje.

Oceněné lázně na Mauriciu jsou vybaveny tak, aby hýčkaly vaši mysl, tělo i duši mimořádnými nejmodernějšími procedurami.

Kliknutím sem zobrazíte všechna lázeňská a wellness centra v destinaci Mauricius

Dopřejte si cestu klidu a harmonie a oživte své smysly v jednom z nádherných ostrovních lázní. Budete-li používat pouze ty nejlepší produkty pro krásu a tělo, budete hýčkáni od hlavy až k patě a v tomto ráji klidu a míru se vám bude zdát, že se zastavil čas.

  1. S rostoucí poptávkou ze strany zahraničních návštěvníků se trh stal extrémně konkurenčním, s úžasnou nabídkou lázeňských procedur a nejmodernějších zdravotnických a kosmetických zařízení.
  2. V nejlepších lázních ostrova je možné najít největší mezinárodní kosmetické značky jako Clarins, Givenchy, Guerlain, La Prairie a Shisheido, které návštěvníkům zajišťují kosmetická ošetření té nejvyšší kvality.

Místní značka, Seven Colors, si získala respekt našich zákazníků a je první a jedinou specializovanou lázeňskou a kosmetickou značkou v Mauritánii.

Směs kultur ostrova vyústila v eklektickou směs procedur, která návštěvníkům nabízí řadu asijských ajurvédských masáží, procedur inspirovaných oceánem a afrických a kreolských procedur s využitím místně pěstovaných květin, bylin a esenciálních olejů.

Některé lázně, které maximálně využívají překrásné scenérie ostrova a teplé celoroční teploty, vytvořily venkovní prostory věnované léčebným procedurám v soukromých zahradách nebo altáncích na pláži.

Kliknutím sem zobrazíte všechna lázeňská a wellness centra v destinaci Mauricius

Pokud se neubytujete v resortu, nezoufejte: většina hotelů a letovisek vítá ve svých lázních také externí hosty a po celé zemi je mnoho nezávislých center zdraví a krásy.

Psychofyzická rovnováha: krása jako harmonie.Zdá se, že revoluce směrem k přirozenější kráse přichází také od lékařů. „Krása není dokonalost, ale harmonie a rovnováha. Jde o to, abyste se každý den přetvářeli,“ říká plastická chirurgička Ginevra Migliori.

  • „Je to přirozenost a respekt k proporcím“ pro plastické chirurgy Massima Renziho a Carla Borriella.
  • Vůbec ne statický koncept, který se neustále mění podle historických a společenských epoch.

Ale od interních lékařů přichází varování: vnější krásu vždy ovlivňuje naše vnitřní pohoda. «Zaostřeno na zdraví našich vnitřních orgánů», připomíná Nicola Castaldini, lékařský ředitel Wellness Clinic v Terme di Castrocaro.

Mysli si, že lidé myslí

Mysli si, že lidé myslíIndický mistr Osho ve svých spisech dodává reflexi duchovní aspekt tím, že rozlišuje dvě formy krásy: vnější od vnitřní. Pro Osho, když je vnitřní krása velmi velká, vnitřní světlo je tak silné, že začíná vyzařovat i z vnějšího těla.

Je-li světlo, které pochází z vnitřního zdroje vnitřního života, intenzivně autentické, způsobí, že i tělo, které není krásné v běžném smyslu, bude vypadat nádherně, zářivě.Ale opak není nikdy pravdou. Vnější krása je pouze na kůži. Nemůže ovlivnit vnitřní krásu. A nevyvolává žádné emoce!

  • Vytváření okamžiků radosti, které mají být prožívány s vědomím, je nezbytné pro blaho těla i duše.
  • Cíl: posílit tělo i duši

Vyčnívá-li cíl na obzoru, jasný a dobře viditelný, je jistě snazší sebrat všechny síly na závěrečný sprint; naopak, pokud se to stále vzdaluje nebo dokonce není jasné, kdy dojedeme do cíle a můžeme se konečně radovat, je to mnohem obtížnější.

Jak si tedy můžeme udržet pozitivní přístup, jak můžeme zůstat zdraví v této situaci, která vyžaduje vytrvalost? Jak můžeme posílit náš tělesný systém a naši duši?

Je důležité dodržovat pestrou, zdravou a vyváženou stravu. Mikroorganismy (bakterie a viry) přítomné v našem těle z toho budou mít radost a budou tím aktivnější, čím pestřejší stravu budeme dodržovat. Stabilní mikrobiom podporuje imunitní systém.