Navrat do mandalaje

0
Rate this post

Dualismus mezi myslí Domovská stránka  a tělem, typický pro západní kulturu, se projevil i na kráse. Postupem času jsme povznesli duchovní krásu a postupně považovali fyzickou krásu za pomíjivou a klamnou. Ale nakonec po tom toužíme dál tak moc, že ​​to nakonec uháníme za každou cenu.

Místo toho by bylo užitečnější a vyváženější považovat se za celek, soubor těla, mysli a ducha, entity schopné ve svém spojení projevovat krásu, i když různými způsoby.

Nemělo by být přirozené snažit se zlepšit jeho funkčnost?

Život každého člověka se odehrává uvnitř těla, které může být zdrojem fyzického a emocionálního potěšení, stejně jako bolesti a utrpení. V každém případě, protože se jich nemůžeme zbavit, nemělo by větší smysl se o ně skutečně starat?

A pokud je to přirozená krása, která s grácií přebírá následky stárnutí, které hledáme, neměli bychom se nechat vyděsit modelkami umělé krásy se rty a ňadry jako na cukroví a s pořezanou kůží po faceliftech?

 1. Skutečná krása je úzce spjata s harmonií, psychofyzickou pohodou a zdravím, ale je viditelná v každém věku: vynořuje se také mezi vráskami a šedivými vlasy beze strachu a se vztyčenou hlavou.
 2. Vnímání krásy je také spojeno se sebeúctou a sebeláskou, umožňuje nám cítit se lépe sami se sebou a tedy i pohodlněji s ostatními. A oddat se honbě za skutečnou krásou nemá nic společného s narcismem, ale spíše s hlubokým uznáním života a jeho reality.

Nemělo by být přirozené snažit se zlepšit jeho funkčnostStejně tak vůbec nejde o lpění na nějakém předpřipraveném modelu krycí krásy nebo o přezíravém odmítání svých vad, ale spíše o hledání komplexnějšího a hlubšího souladu s trpělivostí a obětavostí. Být krásná totiž znamená vždy vyjádřit to nejlepší ze sebe, fyzicky, ale možná ještě více emocionálně. Krása bez vnitřní struktury najednou ztrácí veškeré kouzlo.

Jestliže zdraví a krása jsou nejvyššími projevy tělesné harmonie a jsou typické pro mládí, nemoc a stárnutí představují určitou ztrátu harmonie těla a mysli. Hranice mezi zdravím a nemocí nejsou jasné, jak medicína ráda popisuje, ale spíše rozmazané.

Jde o progresivní opotřebení způsobené plynutím času. Toto opotřebení však lze omezit a snížit správnou údržbou, životním stylem, který minimalizuje poškození a optimalizuje kapacitu oprav.

 1. Touha po kráse, je-li správně vyživována, může být vynikajícím prostředkem k dosažení zdraví a harmonie.
 2. Hluboko uvnitř musíme pochopit, že kvalitu našeho života určují především naše interpretace, včetně těch, které vyjadřujeme, když se díváme do zrcadla.

O Vánocích darujte zdraví, pohodu a krásu

O Vánocích je hledání těch správných dárků pro naše blízké stále obtížnější. Zdá se, že příbuzní a přátelé mají ve skutečnosti všechno a ještě víc: oblečení, doplňky, hry, zábavní zařízení… utrácení peněz za zbytečnosti výměnou je přístup, který se v poslední době, zvláště s vysokými životními náklady, unavený a dělá Vánoce méně autentické.

Měli jste také tento dojem?

Jako vánoční skřítci vám přinášíme dobrou zprávu: k Vánocům 2022 můžete svým blízkým darovat něco důležitého: zdraví, pohodu a krásu.

 • Tak jako? Výběr produktů Medel.
 • Řiďte se našimi radami!
 • O Vánocích darujte zdraví

O letošních Vánocích můžete obdarovat své příbuzné kvalitními produkty, aby mohli sledovat jejich zdraví a žít s větším klidem nejen o svátcích, ale po celý rok.
Můžete si vybrat dárek pro celou rodinu nebo konkrétní produkt pro děti či seniory. Ať už si vyberete jakýkoli, vždy bude vítaným dárkem, protože dokáže konkrétně ukázat, jak moc vám záleží na zdraví a pohodě vašich blízkých.

Zde je několik nápadů

Pro prarodiče – Proč nezvolit moderní a snadno ovladatelný tlakoměr? Nabízíme vám Sense, automatický měřič krevního tlaku s detektorem psychofyzického stresu

 • Pro bratra nebo sestru s dětmi – Pro blaho vašich vnoučat není nic lepšího než Smart, přenosný a pohodlný aerosolový terapeutický přístroj, který můžete mít vždy s sebou, na cestách nebo při jakékoli jiné příležitosti.
 • Pro celou rodinu – Horečka je nepříjemný rituál, který často trvá dlouho, zvláště pokud jde o děti. Ear temp je infračervený ušní teploměr, který měří teplotu bezpečným a hygienickým způsobem během několika sekund.

Medel Smart O Vánocích rozdávejte pohodu

Zde je několik nápadůNejen zdraví: velmi důležitá je i psychofyzická pohoda, o to více o prázdninách (kdy, přiznejme si to, nás všechny chytne šílenství!).

Zdravý životní styl je nezbytný a vy můžete být mluvčím aktivnějšího a zdravějšího života nabízením dárků, které vašim blízkým udělají dobrý pocit a které je mohou přimět, aby si našli chvilku, aby se postarali o své blaho.

Je zřejmé, že i vy můžete přijmout zdravější životní styl: vždyť dobrý příklad dokáže mnohem více než tisíc darů a tisíc slov!

Zde je několik tipů na dárky

Pro celou rodinu – Koupelnová váha není něco, co bychom rádi viděli o svátcích, protože nám připomíná nadsázku vánočního oběda nebo silvestrovské večeře!

Darovat ho celé rodině je však zábavný způsob, jak si připomenout, že udržování kondice je důležité pro pohodu a zdraví: vyberte si Diangnostic XXL, v elegantním skle a vhodné pro každého.

Pro maminku – Vlhkost má velký vliv na naši pohodu a také na to, jak vnímáme teplotu: věděli jste, že zdravé prostředí vyžaduje, aby se vlhkost pohybovala mezi 40 % a 65 %? Příliš suché vnitřní klima může ve skutečnosti vysušovat sliznice a způsobit poruchy dýchacích cest.

 • Zvlhčovač vzduchu v místnosti je užitečným zařízením pro zdravější vzduch v domácnosti, zmírňuje nepohodlí způsobené suchými očima a v krku a snižuje příznaky astmatu a alergií.
 • Vaše maminka to bude milovat, protože nakapáním pár kapek esenciálních nebo aromatických olejů do speciální přihrádky na esence ucítí vůni své oblíbené esence prostupující celý dům!

Pro bratra, který miluje posilovnu – Medel MYO-TENS je perfektní dárek pro sportovce: dvoukanálový elektrostimulátor má 3 různé režimy elektrostimulace: TENS pro boj s bolestí svalů a kloubů, EMS pro posílení svalů a MASÁŽ pro nalezení úlevy po náročném cvičení. cvičení.