Pata kolona

0
Rate this post

Na Vánoce darujte krásu domovská stránka  Konečně můžete o Vánocích 2022 obdarovat své blízké krásou.
Mít ze sebe dobrý pocit také znamená ocenit a přijmout svůj vnější obraz, aniž byste se drželi nedosažitelných a frustrujících estetických modelů.

Medel nabízí produkty určené ke zvýraznění krásy každého bez výjimky, počínaje péčí o pleť a péčí o ruce a nohy.Stručně řečeno: ať si vyberete kterýkoli produkt, určitě darujete hodnotný a oceňovaný dárek!

Zde je několik nápadů: Pro nejlepšího přítele

Každodenní kosmetická rutina by měla vždy zahrnovat kroky péče o pleť, které vedou k čištění a obnově pleti.

Pokud máte kamarádku milující péči o pleť, Facebrush Medel je pro ni jako stvořený: se dvěma integrovanými funkcemi vibrace a pulzace pro obzvlášť důkladné čištění je navíc vybaven modrým světlem, které je ideální pro ošetření pupínků a jiných kožních nečistot na obličeji.

Zde je několik nápadů: Pro nejlepšího přítelePro tetu – Mít vždy dokonalé ruce a nohy je možné díky specialistovi na manikúru a pedikúru Medel, profesionální sadě na manikúru a pedikúru s LED světlem pro precizní úpravu nehtů a 6 profesionálními doplňky, s praktickou taškou na přenášení.

Pro tatínky – Obličejovou saunu Medel Ionic ocení i ten nejmrzutější tatínek a méně nakloněný péči o pleť: nejen, že její revitalizační pára podporuje prokrvení pokožky, rozšiřuje póry a umožňuje snazší odstranění nečistot, ale má také relaxační mysl a duch! Funkční estetické zotavení

Funkční estetická lékařská služba pro obnovu energie pro zdravou krásu

Funkční estetická lékařská služba pro obnovu energie pro zdravou krásuAhoj, jmenuji se Dr. Pietro Pace, během svých dlouhých let lékařské činnosti jsem se s odhodláním zasvětil hledání lidských a technologických zdrojů, které by mohly být použity v procesu návratu k rovnováze fyzické a duševní pohody, těchto stavů jsou stále častější v moderní společnosti.

Která nás vystavuje silnému stresu, který zvýrazňuje známky stárnutí tím, že podporuje predispozici k různým patologiím, ale někdy také po patologickém stavu a/nebo psycho-fyzickém nepohodlí.

  1. Wellness znamená zdraví a zdraví znamená krásu. Rčení „ve zdravém těle zdravý duch“ má důležitou vědeckou hodnotu a naznačuje základní rovnováhu zdraví.
  2. Tyto studie mě přivedly k vytvoření léčebné metody, metody funkční estetické energetické obnovy (metoda REF), která znamená maximální nasazení při obnově nejlepšího psycho-fyzického stavu a tím i nově nalezené pohody.

Naším cílem je, abyste se vrátili do krásy nejlepší fyzické kondice!

Estetická krása, správná výživa, fyzická zdatnost, oběhové funkce, sexualita jsou nyní přímým vyjádřením zdravotního stavu a fyzické funkce, úměrné dosaženému psycho-fyzickému poškození.

  1. Fyzická regenerace je často spojena s psychickou regenerací, proto se říká „ve zdravém těle zdravý duch“, ale také platí „zdravé tělo pro zdravou mysl“!
  2. Psychofyzická harmonie je již nějakou dobu prokázána a je nezbytná pro dosažení optimálního zdravotního stavu.
  3. Návrat do dobrého psychofyzického stavu, a tedy zdraví, návrat k radosti ze sebe, by měl být morální povinností každého!

Všichni jsme bombardováni neustálými zázračnými recepty, které by měly velmi rychle a bez rizika vyřešit nejrůznější problémy. Chceme Vám nabídnout pouze serióznost, klid, profesionalitu, zkušenosti nabyté mnohaletou prací.

Pro nás je to naopak hlavní poslání, ve kterém jsme odborníci a kterého se ujímáme, kdykoli se zeptáte, pomůžeme vám tohoto cíle dosáhnout, zjistěte s námi, jak na to.

Metoda R.E.F., která je naší exkluzivní

Naše práce je zaměřena na opětovné upevnění nejlepších zdravotních podmínek, kde zdraví představuje také spojení s podmínkou zotavení a zlepšení, ke stavu pohody.Fyzická regenerace je často spojena s psychickou regenerací, proto se říká „ve zdravém těle zdravý duch“, ale také platí „zdravé tělo pro zdravou mysl“!

  • Metoda R.E.F., která je naší exkluzivníTato harmonie zvaná Psycho-fyzická harmonie je již dlouho prokázána a je nezbytná pro dosažení optimálního zdravotního stavu.
  • Psychofyzické uzdravení je naším cílem, který realizujeme unikátní řízenou lékařskou cestou, naší metodou REF.
  • Často během nebo po stavu patologie, nepohody, disharmonie je nutné co nejdříve se vrátit do stavu pohody, harmonie, výrazu rovnováhy optimálního psycho-fyzického zdraví.

Existují klíčová slova, která jsou nedílnou součástí našeho každodenního života a jsou spojena jak mezi sebou, tak přímo s naším zdravotním stavem, tato slova se stále častěji prolínají se společenským děním, vyjadřují také náš stav veřejného blaha či malátnost.

Proč a kdy se o sebe starat?

• Protože jste se rozhodli vážně se o sebe a své problémy starat.
• Protože už nechcete chodit v kruzích bez výsledků.
• Protože chcete získat jisté výsledky.
• Protože hledáte ty nejlepší profesionály v oboru.
• Protože chcete lékařské centrum, které se o vás a vaše problémy postará s vážností a odhodláním.
• Protože jste se konečně rozhodli obnovit estetickou a funkční formu, kterou jste měli!