Spion

0
Rate this post

Kombinované podrobnosti použití různých zařízení je velmi zajímavé, což umožňuje dosáhnout optimálních terapeutických úrovní, kterých nelze dosáhnout samotnou farmakologickou terapií.

Fyzická a duševní pohoda: jak funguje a jak o ni pečovat Prevence • 16. srpna 2021Sdílejte článekV západní kultuře jsme byli po staletí zvyklí uvažovat o těle a mysli jako o dvou samostatných entitách, nebo alespoň na sobě nezávislých.

Metoda REF Funkční energetická estetická obnova

Když si myslíš, že se chceš změnit.

Metoda REF Funkční energetická estetická obnova Když jste se rozhodli dát odpověď na svá očekávání.
• Když si myslíte, že potřebujete pomoc.
• Když si všimnete problémů, které vás znepokojují.
• Když nevíte, co to je, a chcete jasně vidět.
• Když jste se rozhodli vážně řešit to, co je vašemu srdci blízké, nebo vytváříte myšlenky se seriózními profesionály.

Na metodě R.E.F investovali jsme naše nejširší výzkumné síly, vyvíjeli jsme je a zdokonalovali až k nejlepším výsledkům. Metoda REF přinesla nám pozoruhodné výsledky, uspokojila naše pacienty a učinila ji jedinečnou a funkční; vytváří tak zaslouženou pověst jako opravdová estetická a funkční regenerační terapie.

1: Presoterapie
2: Lasery
3: Hydroelektroforéza
4: Kvantoterapie
5: Radiofrekvence

Metoda REF neboli “Functional Aesthetic Energy Recovery” využívá implementaci elektromedicínského zařízení, jehož více či méně kombinované použití umožňuje získat opravdu dobré, subjektivní a objektivní výsledky.

Volba těchto přístrojů a jejich kombinované použití jsou výsledkem letité terapeutické činnosti ve flebolymfologickém oboru, estetické medicíně a kosmetické chirurgii a v andrologickém a fyzioterapeutickém oboru.

Každý jednotlivě posuzovaný kus vybavení je schopen přinést důležité výhody ve specifických odvětvích, a to zejména při léčbě edematózní fibrosklerotické panikulopatie, běžněji nazývané celulitida; metody působení a oblasti použití jsou uznávány mezinárodní vědeckou komunitou.

  1. Ve skutečnosti je to všechno součástí jediné komplexní struktury, ve které každá jednotlivá složka ovlivňuje všechny ostatní. Jde o nerozlučné pouto, které se projevuje oběma směry.
  2. Proto je v otázce zdraví důležité brát v úvahu naši osobu jako celek: pohoda je fyzická i duševní.Znáte “falešné mýty” krásy? Objevte je s námi!

Jak funguje tělo a mysl?

  1. Proces vztahu mezi tělem a myslí je založen na chemické a fyzikální dynamice, ale je transformován do něčeho mnohem více stratifikovaného a „tekutějšího“.
  2. Jen pomyslete na skutečnost, že když jsme vzrušení, vše začíná v našem mozku, ale je to vyjádřeno zbytkem těla: můžeme se červenat, plakat, třást se a mnohem více.
  3. Na druhou stranu se může stát, že podstatné změny v našem těle, ať už negativní nebo pozitivní, se projeví ve změnách psychiky nebo chování.

Pokud tedy svému tělu věnujete správný čas, prospěje to i vaší mysli, stejně jako odpočatá a klidná mysl dodá novou energii všem prvkům těla. Když se vydáte hledat svou rovnováhu, zahájíte drahocenný ctnostný kruh, ze kterého můžete těžit v každé oblasti každodenního života.

Jaké faktory mohou změnit vaši fyzickou a duševní pohodu

Jako každý složitý organismus i lidské bytosti podléhají různým proměnným, které každý den zahrnují jak mysl, tak tělo. Jedním z nich je především stres, „nemoc“ posledních desetiletí, dcera každodenní rutiny poznamenané ekonomickými a společenskými úspěchy.

Jaké faktory mohou změnit vaši fyzickou a duševní pohoduPotíže se soustředěním, podrážděnost, stavy úzkosti mohou být reakcemi naší mysli na situace, které se zdánlivě vymknou kontrole.

S aktuálními rytmy vždy úzce souvisí nevhodný životní styl, do kterého je však snazší zasáhnout: nevyvážená strava, nesprávné návyky jako kouření či alkohol a nedostatek fyzické aktivity přispívají k nevyrovnanosti celkového zdravotního stavu, některé případy vedou časem k patologiím různého druhu.

  • A to jsou jen některé z prvků, které mohou negativně ovlivnit vaši fyzickou i psychickou pohodu.
  • Jak si můžete konkrétně udržet úroveň své fyzické a duševní pohody? Za prvé, působením na svůj životní styl, volba, která je také nezbytná v prevenci různých patologií. Zejména vám doporučujeme:

První užitečné rady

Provozujte pravidelnou fyzickou aktivitu: stačí půlhodina chůze denně (nebo místo výtahu použijte schody). Pohyb přispívá k okysličení tělesných tkání a k posílení imunitního systému.

A nejen to: díky uvolňování endorfinů v mozku, stimulovaném fyzickou aktivitou, se snižuje hladina stresu, chuť k jídlu je udržována pod kontrolou a dochází k rozšířenému pocitu spokojenosti a sebeúcty;

  1. důkladně se hydratujte a dodržujte dobře vyváženou stravu, preferujte konzumaci zeleniny, ovoce, bílého masa, ryb, luštěnin a celozrnných výrobků.
  2. Uzená masa, červené maso (zejména zpracované) a „nezdravé“ potraviny by měly být co nejvíce omezeny: jsou bohaté na tuky, cukry, sodík nebo škroby.
  3. Stejné kritérium samozřejmě platí pro nápoje, mezi nimiž je určitě třeba se vyhnout alkoholickým, syceným a slazeným.

Vaše tělo si tak nejen nabere látky, které skutečně potřebuje, ale také budete mít dobře pod kontrolou svou tělesnou hmotnost, která si musí udržet stabilitu. Je také velmi užitečné nastavit přesné časy pro krmení, v pravidelných časech a s malými jídly několikrát denně;